Akademia

Wesołych Świąt

2021-12-24

Wesołych Świąt

Nadszedł ten magiczny czas Bożego Narodzenia.  Nareszcie można na chwilę odpocząć i wyrwać się ze zgiełku i nurtu pracy, treningów, codzienności. Mamy nadzieję, że choć na chwilę każdemu z Was uda się przy świątecznym stole poczuć beztroskę i doznać spokoju i wytchnienia.

W tym szczególnym czasie składamy Wam życzenia w pierwszej chwili zdrowia, odporności, ale także wiele radości i mimo wszystko pogody ducha, wytrwałości i cierpliwości! Aby te chwile w rodzinnych gronie pozwoliły nabrać optymizmu i energii na nowe wyzwania i cele.

Składamy zatem na ręce Wszystkich Zawodników, Rodziców, Trenerów, Kibiców, Sponsorów, Działaczy i Pracowników najserdeczniejsze życzenia spokojnych, radosnych i Wesołych Świąt.

 

A naszym Sportowcom życzymy również:

Róbcie to co kochacie i lubicie, przed wszystkim dla własnej satysfakcji i dla waszych bliskich, a także by zyskać szacunek i uznanie kibiców za włożony trud w każdy trening, ale przede wszystkim dobrze się bawcie podczas każdego treningu, zawodów, meczu. Pamiętajcie, że to Wasza Pasja pozwala Wam się rozwijać i spełniać marzenia. Wznoście się zatem na wyżyny Waszych możliwości, poprawiajcie umiejętności, sięgajcie po zwycięstwa, a nawet gdy przyjdzie gorszy czas, to miejcie przeświadczenie, że zrobiliście wszystko, co w tym meczu, w tych zawodach, tego dnia - było w Waszej mocy.

Życzymy wszystkim Wesołych Świąt!

Sponsorzy I Partnerzy

MIRPOL
Gmina Pszczyna
Powiat Pszczyński
Kwiaciarnia IRYS
Ziobro
Agencja Rozwoju i Promocji Ziemi Pszczyskiej
Piekarnia Jasiek
Patentus
OSM Pszczyna
K2
Internaft
Sportland
Romanko
Drogród
REMONDIS
PIK Pszczyna
MORiS Pszczyna
POSiR Pszczyna
pless.pl
Ośrodek nad dokawą
Pszczyńska Fundacja
PASS
EFCE
MSiT
Sali
Matmet
fizjos
CEZIS
Dominik Blaut - rehabilitacja
HT&FITTING Polska Sp. z.o.o.
Martes Sport
Osiedle Piastów
PCTR
Śląskie
Bubak Gazy